Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: adkiosk
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 500000-800000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Shenzhen Adkiosk2007 yılında bir kabuk tasarım departmanından başlayan profesyonel bir ticari teşhir çözümleri sağlayıcısıdır.Müşterilere kavramsal yaratıcı tasarımdan ürün uygulamasına, profesyonel üretim Ar-Ge yeniliğinden nihai üretim ve satışa kadar hizmet verebiliyoruz.OEM ve ODM siparişlerini kabul ediyoruz.

 

Ana ürünler arasında LCD reklam oynatıcı, etkileşimli dokunmatik panel dijital tabela, LCD video duvar, dış mekan dijital tabela, self servis terminal, paylaşımlı şarj cihazı kiosk, paylaşımlı şarj kabini vb. bulunur ancak bunlarla sınırlı değildir.

 

 

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 3Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

 

Geçmiş

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

2007- Kabuk üretimi için kabuk tasarım departmanı ve üretim hattı kuruldu.

 

2008- Pazarların genişlemesi nedeniyle üretim hatlarının eklenmesi.

 

2009- Sadece kabuğu değil, komple makineyi üretmeye, monte etmeye ve satmaya başlayın.

 

2010- Ürünümüz yaygın olarak iç pazarda satılmaktadır.

 

2011- Küresel pazardan yararlanmak için kendi dış ticaret şirketimiz olan Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd.'yi planlamak.

 

2012- Yeni adrese taşınmış, fabrika alanı 3800㎡'ye genişletilmiş, Avrupa, Amerika ve diğerlerine, 50'den fazla ülkeye satılan ürünler, 8 adet ürün patent belgesi, 7 adet yazılım telif hakkı elde etmektedir.

 

2013- Android bulut ağı ve interaktif dijital tabela sistemi geliştirildi.Çin Sinopec Grubu, Çin Kızılhaç Derneği, Çin refah piyango ve diğer tanınmış büyük şirketler ile işbirliği yaptı.

 

2014- Kaliteli ve hizmetimiz nedeniyle Adkiosk, Ulusal yüksek teknoloji işletmeleri olan Ulusal Yazılım Şirketi için başarıyla başvurdu.

 

2016- Şirketimizin geliştirme ihtiyaçları için satış ekibimizi genişletmek.

 

2017- Ürünümüz satışına devam etti ve bulut ağ teknolojisi daha da olgunlaştı.

 

2018- İstikrarlı ve pürüzsüz gelişme.

 

2019- resmi olarak halka açık şarj endüstrisine girin, ürün akıllı paylaşımlı güç bankası istasyonu, akıllı araç şarj kabini, kentsel altyapının inşasını destekler.

 

2020- Hunana Eyaletinde Ar-Ge Üretim Merkezi ve çevrimdışı ürün deneyimi merkezi kurdu.


Gelecekte, pazar talebine göre ürünlerin üretim ölçeğini artırmaya, üretim verimliliğini ve ürün kalitesini sürekli iyileştirmeye ve ürünlerin teknoloji odaklı inovasyonunu artırmaya devam edeceğiz.Aynı zamanda, personel eğitimine önem verir, gelişim ivmesi kazanır, çevrimiçi pazarlamayı güçlendirir ve çevrimdışı satış kanallarını genişletir, şirketin pazar rekabet gücünü daha da artırır ve birinci sınıf yönetim ile bilimsel ve teknolojik hizmet tipi bir kuruluş olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışır, birinci sınıf teknoloji, birinci sınıf ürünler ve birinci sınıf hizmet.

Hizmet

Adkiosk'un En İyi Hizmeti

 

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık

 

Adkiosk, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

 

ADKIOSK, pratik deneyimi paylaşacak ve profesyonel tavsiyeler sunacak ve ürüne özel hizmetler sağlayacaktır.

 

7-15 İş Günü Hızlı Teslimat

 

Siparişiniz tarafımızdan sağlanmaktadır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden geleni yapacağız.

 

 

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

A) Hammadde kontrolü

 

Guangdong, Çin'in imalat endüstrisinde, özellikle Shenzhen, Guangzhou, Dongguan, Huizhou, Foshan'da en müreffeh ve teknolojik olarak gelişmiş yerdir, birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkilerimiz var, onlardan büyük ve istikrarlı bir satın alma miktarımız var ve onlar Bize istikrarlı kaliteli malzeme tedarik etmeyi ve teslimat süresini sağlamayı garanti edin.


B) Atölye

Yüksek sınıf tozsuz atölyelerimiz var, işçiler atölyeye girmeden önce hijyen sağlamak için bir hava duş odası var.Bu, çalışma ortamının temiz ve güvenli olmasını sağlar.

C) Kalite Kontrol

c1.atölyede kalite kontrol


Montaj işlemi sırasında, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için simüle edilmiş nakliye titreşim testi, düşme testi, sinyal oluşturma testi, toprak direnci testi, yüksek sıcaklıkta yaşlanma testi vb.


c2.paketlemede kalite kontrol


Her ürün, nakliye sırasında güvenli olduğundan emin olmak için koruyucu bir şekilde paketlenir.Dış kağit kutu, orta ahşap kutu ve iç köpük ile ürün paketimiz.

D) Kalite şikayetleri

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, bunu servis ekibimize ileteceğiz.Doğrudan fabrika müdürümüze rapor verecekler.Genellikle üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile 24 saat içinde bir toplantı yapacağız ve 48 saat içinde geri bildirim ve çözüm ile yanıt vereceğiz.

 

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: marketing@adkiosk.cc ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Ekibimiz

Adkiosk Ekibi Sizi Karşılıyor!

 

Adkiosk Teknoloji, yüksek kaliteli profesyonel bir ekip oluşturmak için ilgili disiplinlerdeki en iyi yetenekleri ve teknolojileri bir araya getirir.Ar-Ge merkezimiz, üretim merkezimiz, satış departmanımız, satış sonrası servis departmanımız var.İşin genişlemesiyle, daha fazla müşteri ve arkadaşa hoş geldiniz.

 

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Eğitim, tüm personel için temel bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize yardımcı olacak çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.

 

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

 

Tüm yıl boyunca şirketimiz ekiplerimizde yıllık parti, doğum günü partisi, cerebrate festivali vb. gibi farklı etkinlikler düzenleyecek, çalışmanın yanı sıra renkli hayatlarının tadını çıkaracağız.

 

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 5

Çin Shenzhen Adkiosk Technology Co., Ltd. şirket Profili 6