Ultra ince asılı çift taraflı pencere afiş ekran reklam makinesinin özellikleri ve uygulaması

September 6, 2021

hakkında en son şirket haberleri Ultra ince asılı çift taraflı pencere afiş ekran reklam makinesinin özellikleri ve uygulaması

Çift taraflı afiş reklam ekranının özellikleri:

1. Pazarın daha ince çift taraflı afiş reklam ekranı;çift ​​taraflı aynı veya farklı programları görüntüleyebilir.

 

2. Dış mekana bakan LCD ekran, dış ortamın parlaklığına göre kendini ayarlar.

 

3. Her bir terminalin birleşik yönetimi, her cihazı manuel olarak çalıştırmaya gerek yoktur;her iki taraftaki herhangi bir ekran ağ üzerinden ayrı ayrı kontrol edilebilir.

 

4. Gerçek zamanlı hava durumu, saat, logo ve hareketli altyazıları ekleyin ve oynatın.

 

 

Değer:

 

1. Akıllı iş salonları için kağıtsız veya yarı kağıtsız bir ofis modeli oluşturun ve ulusal enerji tasarrufu ve çevre koruma gereksinimlerini karşılayan düşük karbonlu, enerji tasarruflu ve çevre dostu yeni bir iş salonu oluşturun.

 

2. Finans alanında gerçek zamanlı bilgi ekranı: döviz fiyatları, altın, finans haberleri, fonlar, faiz oranları, tahviller vb., ultra ince çift taraflı asılı reklam makinesinde gerçek zamanlı olarak yayınlanır.

 

3. Hizmet sektöründeki güncelleme önerileri: yeni ürün listeleme önerileri, tercihli faaliyetlerin tanıtımı, gerçek zamanlı bilgi ekranı, multimedya bilgi etkileşimi vb. reklam makinesinde gerçek zamanlı olarak yayınlanır.

 

En çok bankalarda, tiyatrolarda ve içki barlarında kullanılır.Bilgilerin anında görüntülenmesi, yüksek çözünürlüklü ekran ve akıllı çalışma gibi bir dizi avantaj, asılı reklam makinesini bu endüstrilerde son derece popüler hale getirir.Akıllı bir iş holünde "çift taraflı afiş reklam ekranı" oluşturmak en iyi seçiminizdir.