Etkileşimli slayt ekranı

November 18, 2021

hakkında en son şirket haberleri Etkileşimli slayt ekranı

İnteraktif sürgülü ray ekranı, ekran içeriğinin etkileşimli kontrolünü sağlamak, ilgili konuma farklı temas noktaları ayarlamak ve üzerine kurmak için arka plan yüksek çözünürlüklü resim veya ekran ekleme ekranı ile birlikte özel olarak tasarlanmış bir mekanik sürgülü ray kontrol cihazıdır. kayan parça önceden Algılama devresi cihazı, birisi ekranı algılama noktasına ittiği sürece, algılama sinyali tetiklenecek ve ardından ekran otomatik olarak ilgili içeriğe geçecektir.Program yazılımını, oynatma içeriğini özelleştirilmiş oynatma yazılımı aracılığıyla kontrol etmek ve ardından kontrol etmek için de kullanabilirsiniz.

 

Ortak kayan iz ekranı, konumu otomatik olarak hareket ettirmek için kullanılabilir, sizi takip eder ve ardından ilgili bilgi girişini ve bazı video materyallerini görebilirsiniz.Bunlar nispeten basit eylemlerdir, kullanıcılar istedikleri zaman manipüle edebilir ve ürün özetini kolayca anlayabilir.

 

Otomobil fuarında, ziyaretçilerin otomobilin içindeki her ayrıntıyı görmek için sürgülü ray ekranını itmeleri ve hatta ayrıntılı bilgileri anlamak için dokunup tıklamaları gerekiyor, böylece insanlar otomobilin her performansını daha derinden anlayabilirler.Böyle bir otomobil fuarı sadece insanların satın alma arzusunu harekete geçirmekle kalmaz, aynı zamanda insanların şirkete olan güvenini de arttırır.

 

Aslında, kayan ekran yerel kültürel özelliklere de entegre edilebilir.İlgili arayüz tasarlandığı sürece, insanlara kırsala gitme hissi verecek, böylece insanlar gelenekleri ve kültürü kolayca anlayabilecekler.

 

Kayan ekran, yerel gelenek ve kültüre entegre olabilmesinin yanı sıra zengin dinamik efektlere sahip olup, kullanıcıların daha havalı bir deneyim yaşamasını sağlar.Sadece kullanıcıları çekmekle kalmaz, daha fazla turistin deneyim kazanmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda insanların klişelerini kırar ve farklı etkiler getirir.

 

hakkında en son şirket haberleri Etkileşimli slayt ekranı  0hakkında en son şirket haberleri Etkileşimli slayt ekranı  1