asansör reklam oynatıcısının kurulum yöntemi

September 6, 2021

hakkında en son şirket haberleri asansör reklam oynatıcısının kurulum yöntemi

Asansör reklam oynatıcısı, eksiksiz bir reklam yayın kontrol sistemi oluşturmak için terminal yazılım kontrolü, ağ bilgi iletimi ve multimedya terminal ekranı aracılığıyla reklam pazarlaması ve büyüme için önemli bir araç haline gelen yeni bir akıllı ekipmandır.

Genel olarak, asansör reklam oynatıcımız ağırlıklı olarak asansörün sol ve sağ taraflarına ve asansör girişine kurulur, peki nasıl kurulur!Aşağıda asansör reklam oynatıcısını kurmanın iki yolunu açıklayayım:

Öncelikle.Yapıştırıcı sabitleme yöntemi

1. Binanın duvarına çivi çakılmasına izin verilmemesi durumunda, duvarı temiz tutarken önce asansör reklam oynatıcısının arka paneline çift taraflı yapıştırabilir, ardından arka paneli duvara yapıştırabilir, daha sonra asansörün ön tarafında reklam oynatıcısı arka paneli Orta kare ve dört taraf cam tutkalı ile sabitlenmiştir.Sabitlerken, kurulum arka plakasının seviyesi sağlanmalıdır.

2. Cam yapıştırıcısı tamamen sertleşip şekil verdikten sonra, asansör reklam oynatıcısının adaptörünü ve güç kablosunu bağlayın.Uzun ekran sabitlendikten sonra, güç kablosu arka panelin açıklığından sokulur (bu yöntem duvara yuvalanmalıdır) Gömülü güç kablosu), arka plakanın üzerindeki dört taraftaki açıklıklardan da sokulabilir ( bu yöntem, duvarın oluklu olamayacağı yerler için uygundur).

İkinci.Vida sabitleme yöntemi

Asansörün içinde 4 delik açmak için önce darbeli matkap kullanın ve ardından bunları deliklere sabitlemek için genişletme vidaları kullanın.Kilit açıldığında, akıllı asansör reklam oynatıcısının arkasındaki kanca, ilgili kancaya asılır.Akıllı asansör reklam oynatıcısının seviyesini sağlamak için kurulum sedyesi düz tutulmalıdır.